טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים – המתכון לטיול מוצלח

הרבה מאוד טיולים לתלמידים וגם של בוגרים כוללים טיולי ג'יפים. לא תמיד הטיול מוצלח ופעמים רבות התחושה היא שממש חבל על הכסף, בעוד שניתן לנסוע את אותו מסלול עם הג'יפ הפרטי שרבים מאתנו מחזיקים ברשותנו. אם גם אתם התאכזבתם מטיול הג'יפים, אתם חייבים לנסות ולטעום את החוויה מזווית חדשה ואחרת. ג'יפ חיון יתכנן עבורכם טיול מסוג אחר לגמרי. טיולי ג'יפים מיוחדים ומלהיבים במיוחד!

רבים כבר טעמו ונהנו מטיולי ג'יפים באזורים שונים בארץ ופעמים רבות אנחנו כבר ממש לא מתלהבים כאשר בטיול המאורגן מטעם העבודה מוציאים אותנו שוב לטיול כזה. כאן חשוב לדעת כי אפילו מי שכבר נסע והשתתף בטיול ג'יפים, עדיין יש לנו מה לחדש עבורו.

אחד האתגרים אותם הצבנו לעצמנו הוא להציע לכם את השילוב הכי מלהיב של מסלול עם אטרקציה ייחודית בכדי שהטיול יהיה חידוש מרענן שעדיין אינו מוכר לכם.

טיולי ג'יפים ולא רק…

אנחנו מציעים ומתכננים עבורכם חוויות שטח מסוגים שונים. אלו יכללו כמובן את הרכיבה בג'יפ אך לא רק. נוכל לשלב לינת שטח, ארוחות שטח כאשר למעשה תוכלו להפוך את הטיול לחוויה ייחודית לכל הרכב שרק תבחרו. זה יכול להיות טיול משפחתי, זה גם יכול להיות טיול גיבוש לצוות. טיול כזה עשוי להתפרס אף ליומיים או שלושה כאשר החוויות בשטח מעצימות את הייחודיות ואת האטרקטיביות של הטיול. הקמת האוהלים, הכנת הארוחות בשילוב נסיעות בשטח, יתרמו רבות לטיול ולגיבוש בין כולם.

טיולי ג'יפים – כך הם יהיו מוצלחים

כדי שטיולי הג'יפים יהיו מוצלחים חשוב לדאוג לשלוש נקודות חשובות.

  1. לעניין את המטיילים שלנו – חשוב שהטיול יעניין את הקבוצה שלנו. טיולי ג'יפים עשויים להתאים לכל אחד וכמעט בכל גיל. אך אם הם לא יתוכננו נכון, הרי שהם לא יתאימו לכולם והתוצאה תהיה – טיול מאכזב.
  2. מתאים ליכולות – חובה לבדוק כי מבחינה פיזית הטיול מתאים לכולם.
  3. מחיר – יש להתאים את הטיול למחיר וליכולת לתקצב אותה.

ג'יפ חיון-  מרכיבים לכל קבוצה את הטיול הכי מתאים.

עם ג'יפ חיון תיהנו מחוויה ייחודית ומדהימה!

נסו. לא תתאכזבו!

3 תגובות בנושא “טיולי ג'יפים”

  1. כנסו לכתבה הזאת של וואלה בשביל לגלות את השפעת בחירת ספק האינטרנט על העסק שלכם. תופתעו לגלות שאם תבחרו בITC חברת אינטרנט תוכלו לקבל מהם הרבה יותר מאינטרנט יש להם אפשרויות מיוחדים לחברות שיקדמו את העסק ויגדילו את הרווחים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.